Greaves, Laura : Dolgozó kutyák : tanulságos és megható történetek keményen dolgozó kutyákról

Gavalda, Anna : Csak azt szeretném, ha valaki várna rám valahol
2019-01-09
Sparks, Nicholas : Minden szívdobbanással
2019-01-09

Ismerjék meg Molly Pollyt, a diabétesz-jelző kutyát, akinek az a dolga, hogy a nap huszonnégy órájában őrködjék két kis gazdája egészsége fölött; Bailey-t, a sirályügyi igazgatóhelyettest, aki távol tartja a szemtelen madarakat az Ausztrál Tengerészeti Múzeum értékes, régi hajóitól; és Daisyt, a collie-keveréket, aki egy másik kutya állandó segítője. Ezek az életörömtől sugárzó történetek bemutatnak néhány olyan feladatot, amelyet a világmindenség legnagyszerűbb kutyáin kívül senki más nem tudna elvégezni.

Laura Greaves, a számos díjjal kitüntetett újságíró büszkén viseli a „bolond kutyás nő” becenevet. Közel húsz éve ír újságokba Ausztráliában és szerte a világon, ő szerkesztette a Dogs Life magazint is. Az utóbbi nyolc évben szabadúszóként mind a nyomtatott, mind az elektronikus sajtóban jelentek meg írásai házi kedvenceinkről.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük