Gitár és basszusgitár oktatás a Szabó Magda Művelődési Házban

Szabó Magda Mű… : 2022. 02. 01. - 14:58
gitár

Szereted a zenét? Szeretnéd gitárodon lejátszani kedvenc zenekaraid dalait? Vagy osztálytársaidat kísérnéd gitáron az ünnepségeken?

Márciustól akusztikusgitár és basszusgitár oktatáson vehetsz részt Kerepesen 2-4 fős csoportokban. Legyél kezdő, újrakezdő vagy haladó, fiatal vagy idős, nem számít! Előképzettség sem szükséges. Két kritérium van csupán: rendelkezz saját hangszerrel, és légy szorgalmas!

Az oldott hangulatú órákon elsajátíthatod az alapokat, ha pedig már tisztában vagy a legegyszerűbb akkordokkal és harmóniamenetekkel, a képzésen tovább léphetsz! A fejlődésed garantált, hisz az oktatás személyre szabott. Óráidat az oktatóval egyeztetett időpontban tarthatod meg.

A részvételi díj: 4000,- Ft/óra (60 perc). Bérlet vásárlása esetén: 15.000,- Ft/4 alkalom, illetve 30.000,- Ft/8 alkalom.

Kellemes környezet, barátságos légkör, türelmes, nagy tapasztalattal rendelkező oktató Torják Dávid személyében!

Jelentkezni lehet folyamatosan a szabomagda.kerepes@gmail.com e-mail címen!
Amit írj le: neved, telefonszámod, gitáros vagy basszusgitáros képzésre jelentkezel-e, milyen szinten kezeled a hangszered (abszolút kezdő, újrakezdő, haladó). A tárgysorba írd be: gitároktatás.

A jelentkezők az oktatóval történő első személyes találkozón egyeztethetik majd óráik időpontjait!

Az oktatás helyszíne: Szabó Magda Művelődési Ház és Könyvtár (2144 Kerepes, Templom u.3.)

gitár