Korlátozások és intézkedések az energiaválság miatt

Szabó Magda Mű… : 2022. 10. 14. - 16:07

Kerepes városának képviselő testülete október 14-ei rendkívüli ülésén elfogadta azt az energiatakarékosságot elrendelő határozatot, amelynek értelmében megváltozik több helyi intézmény élete, munkarendje.

A változások Kerepes kulturális életét is jelentős mértékben érintik. Összefoglaljuk önöknek a Szabó Magda Művelődési Ház és Könyvtárral, valamint a Szilasligeti Közösségi Házzal kapcsolatos változásokat.

A Szilasligeti Közösségi Ház 2022. október 17-től 2023. április 15-ig zárva tart. Az ott rendszeresen foglalkozásokat tartó csoportokkal jelenleg folynak a tárgyalások, hogy tevékenységüket mikor és hogyan tudják a kerepesi Szabó Magda Művelődési Ház Templom utcai épületében folytatni a téli időszakban.

A Szociális Alapszolgáltatási Központ munkatársait és szakellátási feladatait is befogadja a Szabó Magda Művelődési Ház és Könyvtár épülete. A téli időszakban a Templom utcában valósul meg többek között a fogyatékkal élők nappali ellátása, a gyerekház, a Család- és Gyermekjóléti Szolgálat és a SZAK munkatársai is ebben az épületben látják el feladataikat.

A művelődési ház általános nyitvatartási rendje 8.00-16.30-ra változik, ez egyes rendezvények esetén eltérő lehet. Könyvtárunk hétfőtől péntekig egységesen 10 órától 15 óráig tart nyitva a téli időszakban.

Olvasóink és látogatóink megértését és türelmét kérjük, bízunk abban, hogy az energiaválságnak hamarosan vége lesz, és intézményünk is újra a korábban megszokott rendben üzemelhet.

EL